Системи захисту від протікання води - антипотоп

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів

Система захисту від протікання води

Що б купити систему захисту від протікання води , потрібно розуміти її принцип роботи.

Як працює ця система захисту від протікання води?

І так почнемо, є тут у нас стенд що б повністю імітувати вхід води в квартиру. Спочатку встановлений отсечной кран, потім встановлений кран системах захисту від потопу і власне виходи на розводку по квартирі. Також встановлено сам блок управління системою захисту від протікання з відключенням - включенням, датчик накладної, який ставиться зверху плитки і є також варіанти вбудованих датчиків, який врізається в плитку в урівень, то підлогу буде досить гладкий і рівний. Найчастіше встановлюють такі датчики абикуди під шафу, в місця можливої протікання, біля стояків. біля унітазів, біля душової кабіни. Намагаються робити це менш помітно, заховати під шафу, кудись поставити за унітаз. Встановити так, щоб на очі сам датчик не потрапляв.

Стенд системы от протечек

Що ж давайте подивимося, що взагалі відбувається з системою проти протікання, коли у нас відбувається затоплення.

Потрібно повністю включити систему захисту, загориться системна індикація, жовтим або зеленим квітів, в залежності від виробника. Система працює і вона постійно перевіряє статус системи та датчика. Щоб з імітувати затоплення потрібно або полити трошки води на датчик або просто пройтися вологою ганчіркою. При цьому замкнемо два контакту на датчику, таким чином чуємо характерний звук (писк) і шум як закривається кульовий кран. Все, кран системи закрився і система пищить до перезапуску системи і всім буде чутно що щось трапилося коли власник приміщення вернеться в офіс або додому в квартиру або будинок. Усунути проблеми витоку води і вимкнути включити антипотоп перезавантажити систему.

Захист від протікання води в квартирі і все крана повністю відкриті і можна далі користуватися системою водопостачання. Ось такий принцип роботи система системи захисту від протікання і затоки антипотоп.

Яка ціна системи захисту від протікання води?

Ціна залежить від діаметру кранів підключення, типу провідна чи безпровідна, та комплектації кількість кранів та датчиків.

Які виробники систем захисту від потопу?

В інтернет магазині представлені такі виробники антипотоп Aquacontrol (Акваконтроль) , Neptun (Нептун) , Gidrolock Bugatti (Гідролок Бугатті) , Аквасторож (A kvastoroz), Брон (Bron) .

Системи захисту від протікання все дуже круті, багато схожого, але і багато відмінностей.

Давайте почнемо з загальних характеристик у всіх систем захист від протікання води є захист від заклинювання кульового крана. Так щоб кран не заклинив і не вийшло, що система при заливанням не заклинило. З цього раз на тиждень система захисту проти протікання води відкриває і закриває кран. Також всі ці комплекти вже готові до експлуатації. Можна їх відразу встановлювати, у всіх них є кульові крани, також в них є датчики від витоку і модуль управління всією системою захисту.

Тепер зробимо огляд на кожну систему. Розберемо систему захисту від протікання кожну індивідуально.

Система захисту від протікання Нептун aquacontrol - це досить проста система від захистом протікання зі звичайними кранами з звичайним модулем управління. В комплект система захисту протікання акваконтроль входять два датчика, вони не вбудовується, а накладні на пол. У комплект входить 2 кульових крана. Модуль управління. Кульові крани йдуть не відомого виробника, корпус виконаний з латуні. Час відкриття-закриття кульового крана в межах 20 секунд. Також на систему захисту від протікання є гарантія на чотири роки. Система це сама найпростіша. В принципі найпростіший рівень

система против протечек Aquacontrol

Система з захистом протікання води neptun bugatti base ця система вже має трохи кращого якості. Запірні крани фірми bugatti, в комплекті йде три датчика індикації протікання води. Вони меншого розміру більш компактні і зручніше, і розташовані в окремій упаковці. Відповідно ціна на цю система захисту від протікання трохи дорожче. У комплекті у нас два кульових крана і модуль управління. Модуль управління виглядає наступним чином, він простий і кнопок на самому модулі немає. Головною фішкою цієї системою захисту від протікання є кульові крани фірми bugatti, це дуже хороші, якісні, надійні італійські крани. Також є перемикач вже в ручному режимі можемо відкрити закрити кран.

Система антипотоп Нептун

Третій вид система захисту від протікання Аквасторож в такій симпатичною упаковочка. Зараз відкриємо подивимося, що і як запаковано в комплекті. У нас йде вже в цей шикарний модуль управління з кнопочками відкрити - закрити. Плюс цієї системи, сама до речі головне, тому що можна поставити цей модуль в шафу і відкривати закривати за допомогою ось цих кнопочок і не потрібно нікуди лізти до кранів, щоб відкрити. Це дуже зручно, коли йдете з дому. У комплекті йдуть проводки до датчикам протікання, вони такі хромовані і симпатичні невеликі за товщині все блискучі, їх вже можна ставити на чільне місце. Кульові крани компактного варіанту вони набагато менше, ніж інші крани, і вони йдуть вже відміну від інших з різьбленням внутрішньої і зовнішньої, також зверніть увагу на товщину стінки крана, вона досить велика і хороша.

Головна плюс системи, то що відкриття кульового крана відбувається всього за 2 секунди. тобто це дуже дуже швидко. Швидше за всіх її конкурентів, єдине, що крани вже не іменитої фірми. Але крани дуже якісні і з фторопластовим ущільнювачем. Дуже великий плюс системи Аквасторож , в те що вона обладнана акумуляторами батарейками. Система буде працювати навіть після відключення електрики на відміну від інших аналогів, є світлова індикація розряду батареї.

Система защиты от потопа Аквасторож

Четверта система захисту від протікання води фірми Gidrolock Bugatti з запірними кранами bugatti дана система захисту від протікання комплектується блоком управління і трьома датчиками від протікання досить простого виду і двома шаровими кранами. Крани має значні розміри, і вага керуючого приводу. Самі кульові крани бугатті досить якісні. Але в комплекції з приводом буде складно розмістити в невеликій ніші. Так само в комплекті йде акумуляторна батарея, яка буде виручати вас в тих випадках, коли відключать електроенергію. Також як в Аквасторож потрібно стежити за тим щоб батарейки були справні. Блок управління gidrolock виглядають просто, біла коробочка і кнопка включення, а також можна бачити індикацію по кожному крану відкритий або закритий. Можна встановити до восьми. Це не зовсім вигідно, краще купити два комплекти і встановити на два стояка, якщо є в цьому потреба.

Особливості в різних системах

Захист від протікання антипотоп, є можливість різної комплектації, це може бути як кількість датчиків, кранів і наявності акумулятора. Також випускаються різні діаметри потрібно 1/2, 3/4 дюйма і 1 дюйм

Ми розглянули провідні варіанти виконання, в системах Нептун і Аквасторож є і бездротові системи захисту від протікання. Працюють ці системи відмінно як бездротові так і провідні і справляються зі поставленим завданням.

Розглянемо бездротової варіант системи захисту від протікання антипотоп від української фірми Bron. Антипотоп Брон виготовляється в Україні і працює по бездротовому каналу, також ця система підключається в загальну систему розумний будинок. Має варіант підключення як 1/2, так і 3/4 дюйма. Якісною відмінністю від інших систем є можливість управління з телефону через інтернет з будь-якої точки світу.

Система антизатопления BRON

Де купити систему захисту проти протікання і затоплення антипотоп?

Купити антипотоп і систему захисту від протікання води в квартирі або офісі в інтернет магазині сантехніки Ecozone. 

Часті питання про систему захисту від протікання?

❤ Які системи рекомендуємо ми?

Ми рекомендуємо:

☘ Чи ставити систему захисту від протікання ?

Однозначно варто встановити, вартість самої системи захисту від протікання, вона просто не можна порівняти з тим кількість грошей, які ви витратите на ремонт своєї квартири і на ремонт квартири нижче.

Скільки можна підключити датчиків протікання води ?

В залежності від системи, в більшості своїй від 2 до 50 датчиків, при чому на значній відстані від модуля управління.

⬇️ Чому варто купити систему захистів від протікання антипотоп у нас?

Ми вже більше 10 років займаємося сферою опалення. Ми експерти в сфера водозабезпечення. Грамотно проконсультуємо, підберемо правильно матеріали. Безкоштовна доставка і подарунки до замовлень.