Danfoss Link

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Danfoss Link - система бездротового управління

З щомісячним подорожчанням тарифів, потрібно контролювати витрачання енергоресурсів, зокрема електроенергії та інших ресурсів задіяних в опаленні, будь то дрова або газ. З легкістю Ви зможете це зробити використавши систему бездротового управління від компанії зі світовим ім'ям Danfoss та її творіння системи DanfossLink або DeviLink . Система бездротового управління Danfoss Link - це прекрасна альтернатива дорогої системи так званої "Розумний будинок". Система Devilink або DanfossLink - з широким функціоналом і можливістю управління радіаторами, водяними теплими підлогами, електричними підлогами, вкл або викл котлом, контролювати температуру приміщення.

Всією цією системою можливо виконувати управління, як з керуючого пристрою Центральної панелі з функцією Wi-FI, так і за допомогою смартфона. Інноваційні та еко технології дозволяють виконувати точну настройку системи опалення, що дозволяє економити ресурси і зберігати природу і власні фінанси.

Купити Danfoss Link систему бездротового управління , звернувшись до нас або зробивши замовлення онлайн на нашому сайті.

Danfoss Link - це бездротова система управління опаленням теплою підлогою, також є додаткові можливості включення виключення управління якимось електрообладнання. Ця система раніше багатьом відома під брендом Devi link зараз вона поставляється в Україну під брендом Данфосс лінк.

Загальні характеристики системи Danfosslink

Практично всі компоненти дозволяють організувати управління теплою підлогою, опаленням будь-то гідравліка, або електрика, а також є деякі додаткові можливості управління системою опалення в цілому, а так же управлінням радіаторами.

В поточному вигляді ця система призначена:

  • насамперед для невеликих будинків і будов, квартир приблизно площею до 300 квадратних метрів;
  • це можуть бути, як вдома, дачі, квартири невеликі якісь офіси;
  • клініки тощо

Систему не слід застосовувати у всіляких виробництвах, у великих офісних будівлях, торгових центрах, вона для цього просто не призначена.

Основний орієнтир це невелика площа приблизно до 300 квадратних метрів. Система дозволяє організувати управління перш за все опаленням приміщень, крім того підвищити комфорт в приміщеннях за допомогою нагріву підлоги - це можуть бути як електричні, так і гідравлічні системи, причому як нагрів статі так і радіатори, до яких ми всі так добре звикли, або можливо управління фанкойлами або деяким іншим обладнання.

Система Данфосс лінк будується наступним чином вона бездротова, тобто ряд компонентів, всі з яких зв'язуються з центральної панелькой по радіосигналу.

Основний компонент системи це бездротова панель вона називається Danfosslink cc - центральний контролер, і всі інші компоненти по радіосигналу зв'язуються з центральною панеллю, отримують від неї команди на включення виключення і відбувається це все на частоті 868 мегагерци.

Перше, наприклад електричний тепла підлога. Для того щоб управляти електричним теплою підлогою потрібен терморегулятор FT - цей терморегулятор йде в комплекті з датчиком підлоги який контролюватиме температуру підлоги і центральна панель. Далі для управління опаленням через пів до цього ж терморегулятор FT додається ще датчик повітря, він також бездротової і який вимірює температуру повітря в приміщенні і відповідно дозволяє зробити систему опалення в якій ми контролюємо повітря, а ось цей компонент включатиме вимикати нагрів підлоги, & nbsp ; наприклад електричного, якщо говорити про гідравлічних системах, то там застосовується ось такий контролер HC. Який потрібен для управління сервоприводами на 24 вольта, які відкривають закривають клапани на розподільника системи опалення через гідравлічний тепла підлога, або це може бути не опалення через підлогу, а променева розводка зі все тими ж радіаторами по кімнатах, і він пов'язаний з таким же датчиком повітря який розташований, десь в своєму приміщень.

Ось такий загальний принцип побудови цієї системи бездротового управління danfoss link.

Головний мозок системи центральна панель СС і рознесені по приміщенням якісь пристрої, кожен з яких відповідає за якісь свої функції, це можуть бути:

  • електричні теплі підлоги,
  • опалення через підлога електричний,
  • це може бути опалення за допомогою електроконвектори, в цьому випадку терморегулятори FT не контролюватиме температуру підлоги, а буде отримувати сигнали від датчика повітря і буде включати вимикати, наприклад електроконвектор опалення,
  • через пів гідравлічний за допомогою гідравліческого контролера з сервоприводами встановленими на колекторі теплої підлоги
  • або радіаторний терморегулятор danfoss connect, який встановлюється на опалювальні прилади гідравлічні, на кожен радіатор опалення встановлюється такий елемент і він буде підбирати положенні клапана відповідні для того щоб забезпечити задану температуру
  • крім того система дозволяє управляти котлом за допомогою ось такого Реле BR бездротового, теж коли є необхідність в котлі він буде запущений, коли все приміщення до Грети котел буде вимкнений, тим самим забезпечивши якусь додаткову економію.

Так як система бездротова, їй необхідно забезпечити проходження радіосигналу до кожного з її елементів, це не завжди можливо найчастіше проблеми виникають при проходженні міжповерхового перекриття, вона має досить велику товщину, найчастіше це монолітний залізобетон через який радіосигнал не в стані пройти, для вирішення цієї проблеми є ретранслятори сигналу CF-RU, які дозволяють дійти сигналу туди, куди це ось в звичайному випадку проблематично. Всього в системі може бути до чотирьох ретрансляторів і таким чином вони не роблять ніякої іншої функції, крім допомоги в проходженні сигналу для того щоб забезпечити надійну радіозв'язок між усіма компонентами цієї системи точніше кожного компонента з і центральною панеллю.

ну і остання така досить важлива функція це можливість віддаленого управління. Центральна панель обладнана Wi-Fi модулем? Ви можете забезпечити підключення до інтернету і встановивши мобільний додаток віддалено дистанційно керувати цією системою Данфосс Лінк зі свого планшета, або мобільного телефону.

Додаток сумісний з планшетами та смартфонами на базі android і ios перед тим як почнемо детально розбирати, що може ця система, як і чим вона керує.

Хочеться трохи розповісти про теплі підлоги та опалення через підлогу, тобто ця система може управляти як комфортним підігрівом теплої підлоги, так і системами опалення через підлогу. Так ось буквально два слова про різницю між цими системами. Система тепла підлога всім так добре відомо у багатьох з вас можливо встановлена вона призначена виключно для того щоб забезпечити підігрів якоїсь ділянки підлоги до комфортної температури, найчастіше це та ділянка по якому ви ходите ногами, або на якому грають діти. У більшості випадків це ванні кімнати, зони кухонь, дитячі, можливо передпокої.

Ця система тепла підлога вона призначена для якихось невеликих ділянок при тому, що опаленням в квартирі завідує якась інша система вона підтримує повітря на заданому рівні, найчастіше це традиційна система опалення з радіаторами встановленими під вікнами, ось в даному випадку важлива температура статі важливо щоб цей підлога була прогрітий комфортно, щоб ви його відчували там босими ногами, як комфортно нагріту поверхню.

Система опалення через пів дуже схожі по конструкції, але мають ряд істотних відмінностей. Система опалення через пів це фактично той же радіатор який встановлений у нас під вікном і розтягнутий по всій площі підлоги він виходить великий і теплий.

Для систем опалення через підлогу, як і для будь-якої іншої системи опалення первинної, найважливіше є температура повітря, така система забезпечує і комфортну потрібну нам температуру повітря в приміщеннях, а температура самого нагрівача в даному випадку статі вона вторинна, є деякі обмеження . Щоб підлога не став надто теплим, щоб не перегріти, є обмеження, але це вторинне, важливо в першу чергу температура повітря тому, наприклад, в теплий весняний день коли тепловтрати приміщення значно менше ніж в при мінімальної температури в січневу ніч, для того щоб підтримувати , наприклад, плюс 20 в приміщень підлозі досить бути перегрітою до 22-23 може бути 21 градуси - це не буде відчуватися як комфортна температура статі.

Ось в цьому власне і є основна відмінність між системами тепла підлога і та системою опалення через підлогу. Правильно налаштована система опалення через пів вона економічна, вона підвищує комфорт в приміщенні, але вона не забезпечує завжди все поверхні підлоги підвищеної комфортної температури.

Danfosslink в змозі управляти системами з абсолютно різними джерелами тепла він нормально працює з і низькотемпературними джерелами, такі як теплові насоси або інші низькотемпературні котли опалення, там є свої алгоритми управління і система Данфосс лінк в змозі їх підтримувати для максимальної економною роботи, наприклад того ж теплового насоса, крім того данфослінкг може управляти системами охолодження, це і гідравлічні системи, наприклад стінові або стельові панелі, ну або охолодження підлог яке застосовується досить таки рідко і як бонус це можливість керувати будь-якими електроприладами в режимі включити вимкнути або на вашу бажанням,або за встановленою програмою, або так звана імітація режиму присутності, коли ми запрограмували час своєї відсутності вдома і в цей момент будуть у випадковому порядку включатися встановлені вами прилади, наприклад тим самим імітуючи включення світла і присутності кого-то в приміщенні.

Переваги системи Danfoss Link

тепер хотілося б розповісти про достоїнства система Danfoss link, перш за все це бездротова система яка може бути інтегрована у вже наявні будівлю, будови з ремонтом без необхідності якихось капітальних витрат пов'язаних з ремонтом з протяжкою проводів з установкою якогось складного обладнання . Всі компоненти системи можуть бути встановлені в кімнатах і зв'язуватися будуть між собою по радіоканалу.

Система має дуже дружній і зрозумілий інтерфейс управління не потрібно бути якимось фахівцем в опаленні досить просто дивитися на центральну панель читати підказки, де у зрозумілій формі включити вимкнути той чи інший режим дуже просто або змінити налаштування розкладу.

Це дуже просто і не вимагає якихось спеціальних знань або умінь. Для користувача доступні функції Danfosslink які допомагають економити, це цілий ряд якихось нововведень, впровадження і досить цікавих рішень застосовані в Данфосс лінк які допомагають знизити споживання енергії.

Наприклад функції відкрите вікно, яка відключає обігрів абсолютно, автоматично системою реєструється падіння температури і вимикається нагрів для відсутності підвищених тепловтрат при провітрюванні.

Danfoss link коректно працює з низькотемпературними нагрівачами, наприклад, такі як теплові насоси, тут реалізований спеціальний алгоритм наприклад відстрочка старту при зупинці теплового насоса і розподіл максимально довгий розподіл потужності між контурами, для того щоб цей тепловий насос не зупинявся зайвий раз. < / p>

Крім того використана шин модуляція при управлінні обігрівом, що дозволяє досить точно підтримувати температуру і тим самим ще на якесь невеличке, але все-таки, значення знизити споживання енергії.

Обмеження використання Данфосслінк

Є певне обмеження в Данфосслінк. Про яких хотілося б розповісти, хоча вони прописані в інструкціях:

Danfoss link не може бути інтегрований в інші системи такі як розумний будинок, або bms система управління якимось великим офісною будівлею, торговим.

система призначена для більш дрібних об'єктів житлових об'єктів квартири, будинки крім того danfoss link має деякі обмеження по відстанню між пристроями, це 30 метрів при прямої видимості яку скорочується при якихось перешкодах, наприклад, біля стіни, простінки, яка то меблі

відстані в 30 метрів між пристроями, вона не гранична. Вона може бути збільшена застосуванням ретрансляторів максимальну кількість ретрансляторів системі це чотири штуки, тобто ми можемо працювати на максимальній відстані в сто двадцять метрів до якогось найдальшого пристрою.

Де купити Danfoss link і за якою ціною?

Дізнатися ціну на Данфосс лінк можна подивитися на сайті або зателефонувати і оформити замовлення.

Вартість даної системи в порівнянні з іншими системами розумного будинку не дорого, і окупається за 1-2 сезони і не дорожче хорошого мобільного телефону.

Дана система здатна дуже економно і разіонально расходивать кошти і гроші.

Так що ж краще купити систему бездротового управління розумного будинку і опалення Данфосс лінк і економити гроші вирішувати Вам, а ми вам допоможемо у виборі і замовленні з безкоштовною доставкою.