Фільтри зворотного осмосу

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів

Зворотний осмос

Якість води в наших кранах і взагалі в цілому по країні дуже жахливе, вода не відповідає нормам, труби за багато років ніколи не очищалися і не ремонтувалися, роками накопичувалося відкладення води, іржі, мулу та піску, які проникають через тріщини і пориви в системі питного водопостачання.

Людина і його організм складається з води, і здоров'я залежить від якості води яку ми вживаємо в їжу і п'ємо. Вихід з цієї ситуації установка фільтра зворотного осмосу . Зворотний осмос призначений для доочистки питної водопровідної води або води зі свердловини після водопідготовки системами пом'якшення або комплексної очистки.

Зворотний осмос купити можливо в різних виконаннях і з різними ступенями очищення, з можливістю використання фільтра осмосу з мінералізатором або помпою.

Купити зворотний осмос по відмінній ціні

В мережі інтернет існує достатньо інформації, щоб Ви змогли зробити правильний вибір фільтра, який буде Вас постачати максимально корисною і якісною водою, але вона дуже суперечлива, так давайте ж розберемося.

Як вибрати фільтр системи зворотного осмосу?

Коротка теорія. Молекула води полярна і побудована за типом трикутника, що складається з атома кисню, і двох атомів водню. Розмір однієї молекули води становить близько 0,3 нм. За рахунок полярних зв'язків молекула « покривається » шаром Н + і ОН- іонів, що збільшує її розміри в рази. Суть методу зворотного осмосу полягає в тому, що фільтр здатний відрізнити молекулу води від інших молекул за рахунок її розмірів і полярності, тим самим розділити воду на дві частини в одній тільки вода, в іншій ті речовини, які в ній були. Це відбувається на напівпроникною мембрані, а розміри фільтровану частинок в середньому 1 нм.

Завдяки такій очищення ймовірність наявності у воді шкідливих для людини домішок прагне до мінімуму. Таке очищення води ідеальна для міських жителів, де вода піддається впливу безлічі негативно позначаються факторів. Технологія зворотного осмосу для очищення питної води має і негативну сторону, тому що отримана вода має дуже низьку мінералізацію.

Противники очищення води зворотним осмосом вважають її мертвою. В якійсь мірі це логічно, але основний аргумент такого твердження то, що з води все корисне видалено, і дуже низька мінералізація згубно впливає на організм. Наша позиція така, що так зване « все корисне » відноситься до макроелементів і легко заповнюється з їжею. Тим більше завдань у води в організмі безліч, крім безпосереднього джерела мікро і макро елементів. Попри це, багато вчених і дієтологи вважають, що нізкомінералізованная вода ідеально сприймається організмом людини, тому що на її засвоєння не витрачається додаткова енергія. Так само вода прекрасний розчинник, солі в її складі на цю функцію не впливають. Тим більше, для тих, кого бентежить низька мінералізація, фільтри можуть комплектуватися картриджами-мінералізаторами, які насичують очищену воду цілим спектром необхідних мінералів. В такому випадку у власника фільтра зворотного осмосу є можливість використовувати воду як з мінералами для питних потреб, так і без них, наприклад, для приготування їжі.

Тепер про зворотний осмос. Зараз на ринку України близько 60 брендів і 700 всіляких моделей за різною ціною від недорогих до преміум сегменту. Працюючи в цій сфері більше 10 років, стверджувати про перевагу якоїсь певної моделі або торгової марки важко. Більш об'єктивно розкласти фільтр на складові частини і оцінити їх якість по-окремо, надавши задоволення вибору Вам.

Системи зворотного осмосу включають в себе попередню очистку як правило це три вертикальні великі колби, завдання яких видалити з води основну частку механічних домішок, так само вугільними картриджами органіку і хлор. Ці колби кріпляться на металевому або пластиковому кронштейні. Близько половини поломок систем пов'язані з тріщинами колб. Що б цього уникнути, вибирайте якісні колби з хорошим литтям, при монтажі обов'язково перевірте тиск і задумайтеся про встановлення редуктора. У нашій практиці такі поломки трапляються рідко. Відносно кронштейна він не повинен бути кволим, інакше заміни картриджів може не витримати.

Після попереднього очищення вода надходить на мембрану. Саме в її честь і названа вся система система зворотного осмосу. Елемент невеликий, але основний. Нонейм мембрани неоднозначні, можуть працювати прекрасно, а можуть виділяти щось небажане. Чи не розбираючись в питанні краще вибирайте відомі бренди, наприклад, мембрани Filmtek DOW або Ecosoft. Після, очищена вода збирається в накопичувальному баці.

Вони існують пластикові та металеві, хоча у обох всередині гумова груша - мембрана, якщо висловлюватися правильно, яка відокремлює воду від повітря під тиском, за рахунок чого і створюється потік. Ми міняємо баки вкрай рідко, а в разі поломки варто перевірити ще раз тиск у водопроводі. По суті орієнтуйтеся на габарити бака.

Постфільтри горизонтальні картриджі після осмосу. В об'єктивному максимумі це вугільний картридж, мінералізатор, структуризатор і ультрафіолетовий знезаражувачі. У кожного назва відповідає призначенню. За ним купа нюансів, тому ми орієнтуємося на свій досвід в більшій мірі, ніж на рекомендації виробника.

Головне, що якщо вода не смачна, картриджі легко поміняти. Очищена вода в останньому етапі подається через додатковий кран, яким комплектується система зворотний осмос. Орієнтуйтеся тільки на зовнішній вигляд.

Ремонтуються вони не складно і ламаються дуже рідко. В цілому, дуже сподіваємося, що для розуміння технології інформації достатньо, а її технічну реалізацію у вигляді готового фільтра можна обговорювати дуже довго.

Від чого залежить ціна фільтра зворотний осмос?

Ціна в першу чергу залежить від якості виконання і країни походження, Китайські бренди трохи дешевше, європейських чи українських виробників. Також ціна залежить від комплектації самої системи, з мінералізатором чи ні, з помпою. А також від моделі стандарт або преміум сегменту.

Ще є дуже важлива відмінність це використання для будинку або квартири, або для кафе, барів і рестораном.

Фільтр зворотний осмос купити для вживання якісної очищеної питної води для приготування їжі та пиття в нашому інтернет магазині Екозон .