Фільтри зворотного осмосу Robust

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Купити фільтри зворотного осмосу Robust

Не секрет, що якість води дуже важливо, особливо в таких закладах як кафе, бари і ресторани, заклади громадського харчування. По суті, наприклад, якщо в кафе коштує кава-машина, то для неї просто необхідно щоб вода, яка на неї надходить, була фактично ідеальної якості.

Зараз все більш і більш популярними стають фільтри для води високою продуктивністю, як раз які призначені для використання в кафе, барах і ресторанах, їдальнях. Компанія ecosoft слідуючи цій тенденції, вивела на ринок дуже цікавий фільтр. Фільтр називається ecosoft robust . І зараз ми ближче з вами познайомимося що це за звір.

Система зворотного осмосу Робуст являє собою набір мембран, змінних елементів, металевої монтажної пластини, манометрів і насоса. Слід зазначити, що даний фільтр не використовує накопичувальний бак, хоча така можливість тут існує.

І так, чому ж хороша ця модель фільтра?

Цей фільтр здатний очищати від 50 до 60 літрів на годину безперервно. Що з себе являє конструкція цього фільтра? Конструкція цього фільтра з себе представляє 2 паралельно встановлені мембрани, і також третю мембрану, яка служить для того щоб зменшити рівень стоку в каналізацію. Тобто таким чином ця система, ця конструкція, вона дозволяє скоротити викид води в каналізації під час очищення, в порівнянні зі стандартними системами, фактично в 2-3 рази.

У чому особливість цієї моделі?

Тут використовуються 2 картриджа попереднього очищення. Після цього вода подається під тиском на мембрани, і після цього також вода проходить через останній блок фільтрації з активованим вугіллям. Даний фільтр також містить певну кількість підключень, що тут є приєднання очищеної води, дренаж, бак, який в комплект не входить, і вхід води при підключенні.

На що ж робили акцент при виробництві цього фільтра виробники? Перш за все це на надійність самого фільтра. Даний фільтр і як раз призначений для використання в місцях, де в принципі обладнання експлуатується досить в жорстких умовах. Тобто купити, і використовую цей фільтр, ви будете сто відсотків мати надійний апарат, який у вас не зламається через місяць або через 2. Другою важливою особливістю даного фільтра є те, що всі змінні елементи які тут використовуються, вони є універсальними або ж стандартного типу розміру, тобто вони продаються скрізь і ви завжди зможете їх купити. Також варто відзначити, що використання ось цих ось мембран, розрахована приблизно на очистку 24 тисяч літрів.

Якщо порахувати економічну доцільність використання такого фільтра. В середньому 1 літр покупної бутильованої води коштує близько 5 гривень за літр. Якщо взяти розглянути собівартість очищення води цим фільтром, то фактично ми виходимо на 50 копійок за 1 літр води. Тобто таким чином, якщо ви купуєте воду, то ви в місяць економите значну суму, а також місце для зберігання і логістику і час поставки води. Це все додаткові зусилля і витрати які вам слід врахувати при покупці води. Тут же ви будете мати стабільну систему зворотного осмосу Robust, яка вам буде давати дуже якісну воду, і який сам по собі буде фільтр, дуже стабільним і приваблива ціна, швидка окупність, низькі експлуатаційні витрати.

У комплектацію цього фільтра входять картриджі попереднього очищення, і також вугільний посткарбон, також всі необхідні підключення, разом з краном чистої води і інструкції по експлуатації з датою виробництва.

І все це виглядає дуже привабливо. Так само варто відзначити, що власникам кафе, барів, ресторанів потрібно документації для того, щоб ви могли цей прилад використовувати, в своєму закладі.

Так ось компанія ecosoft надає повний пакет документів: це сертифікати, і це також укладення державної санітарної та екологічної експертизи. Також компанія надає також і документи на кожен з змінних елементів. На ті ж мембрани є документи.

Ви можете звернутися в наш інтернет магазин, до наших фахівців, і ми вам більше розповімо, більш детально про ці дуже цікаві моделі, також ви зможете купити фільтр зворотний осмос Robust, RobustPro, Robust 1000, Robust 1500, Robust 3000 по найкращою ціною в нашому магазині екозони.