Інфрачервона плівка для теплої підлоги

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

 Інфрачервона нагрівальна плівка

Один із способів влаштування теплих підлог - це використання підлог з інфрачервоним підігрівом . В інтернет-магазині опалення та сантехніки - Ecozone можна купити інфрачервону плівку для теплої підлоги. Ціна інфрачервоної підлоги буде значно нижче, ніж кабельні системи.

Інфрачервона плівка для підлоги являє собою рулонний надміцний матеріал, стійкий до механічних пошкоджень. Фактично це паста з карбону, запаяна в спеціальними поліестерними плівками. По краях проходять струмопровідні мідно-срібні смуги, по яких до карбону подається електричний струм. При проходженні електроструму через карбон виділяється велика кількість тепла.

Основні переваги інфрачервоної плівкової підлоги

 • Надійність і безперебійність роботи: якщо одна струмопровідна смуга вийде з ладу, інфрачервоний плівковий підлогу продовжить працювати.
 • Відсутність електромагнітного випромінювання: інфрачервоний мат не випромінює електромагнітних хвиль.
 • Інфрачервоне випромінювання добре сприймається людським організмом, тому що, по-перше, частину свого тепла ми випромінюємо в тому ж діапазоні, а по-друге, інфрачервоне випромінювання іонізує повітря, що сприяє знищенню багатьох шкідливих бактерій і вірусів. Виходить, що ви не тільки тепло вам, а й відчуваєте на собі лікувальний ефект.
 • Рівномірний нагрів приміщення.
 • Висока швидкість нагріву приміщення.
 • Економічність: невелика витрата електроенергії.
 • Практичність: при необхідності підлогове покриття можна демонтувати, а інфрачервону плівку використовувати в іншому приміщенні. По суті, інфрачервоний обігрів підлоги можна використовувати як тимчасовий або аварійний обігрів.
 • Довговічність роботи: елементи нагрівальної плівки не схильні до корозії, окислення і руйнування протягом тривалого періоду часу.

В залежності від максимальної температури нагріву виділяються такі різновиди інфрачервоної плівки :

 • високотемпературна, підходяща для укладання під керамічну плитку
 • низькотемпературна, підходяща для укладання під ламінат або лінолеум
 • універсальна, підходить для будь-якого підлогового покриття

Інфрачервона тепла плівкова підлога може укладатися під будь-яке підлогове покриття, без пристрою цементної стяжки. При експлуатації даної технології забезпечується швидке і рівномірне прогрівання повітря. Сама система інфрачервоного обігріву є надійною в експлуатації, довговічною і безпечною. Інфрачервона тепла підлога - це інноваційна і найпрогресивніша технологія, яка міцно обгрунтовується в нашому житті.

Щоб правильно зробити вибір і купити інфрачервону плівку для теплої підлоги в Києві , зверніться в магазин Ecozone по телефону: 0969346026 або оформіть замовлення на сайті. інфрачервона плівка

Часто задаванні питання про нагрівальні інфрачервоні нагрівальні плівки

 Які нагрівальні плівки недорого?

 Які нагрівальні мати преміум сегмента?

Преміальними товарами з даній категорії є:

 Чи надається знижка на нагрівальні інфрачервоні плівки?

На сайті розміщені товари зі знижками, в спеціальних категоріях

✅ Як отримати безкоштовну доставку нагрівальних плівок?

Нагрівальні інфрачервоні плівки, як правило доставляються безкоштовно по Києву при замовленні від 3000 грн, та по Україні від 3000 грн з оплатою онлайн чи на розрахунковий рахунок підприємства.

⬇️ Чому варто купити нагрівальні інфрачервоні плівки у нас?

Ми вже більше 10 років займаємося сферою опалення. Ми експерти в електричних підлогах. Грамотно проконсультуємо, підберемо правильно материалы. Безкоштовна доставка та подарунки до замовлення.