Нагрівальні мати для теплої підлоги

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів
Бренд: Veria
Ціна
3 366грн.
Немає в наявност
Бренд: Devi
Ціна
3 928грн.
Немає в наявност
Бренд: Devi
Ціна
4 391грн.
Немає в наявност
Бренд: BVF Heating
Ціна
6 336грн.
Немає в наявност
Бренд: Grand Meyer
Ціна
1 515грн.
Немає в наявност
Бренд: Schwarz
Ціна
19 415грн.
Немає в наявност
Бренд: HeatTech
Ціна
24 189грн.
Немає в наявност
Бренд: Devi
Ціна
3 619грн.
Немає в наявност
Бренд: Profi Therm
Ціна
2 526грн.
Немає в наявност
Бренд: Grand Meyer
Ціна
11 748грн.
Немає в наявност
Бренд: Nexans
Ціна
4 194грн.
Немає в наявност

Нагрівальні мати для електричної теплої підлоги

Навіть якщо ви не професіонал в області будівництва і ремонту, вам вже зрозуміло, що змонтувати тепла підлога самостійно вам цілком під силу. Наявність сучасних і надійних матеріалів істотно полегшує це завдання. В інтернет-магазині опалення та сантехніки - Ecozone ви знайдете широку лінійку нагрівальних матів за відповідною ціні . Вам залишиться вибрати і купити мат для теплої підлоги, який підходить саме вам.

Нагрівальний мат для теплої підлоги - це спеціальна система обігріву, де тонкий нагрівальний кабель закріплений на термостійкій сітці-основі. По суті це вдосконалена опалювальна система кабельного типу. Товщина одного мата становить не більше 5 мм, а стандартна ширина основи - 50 см. Це зручний рулон, згорнутий з сітки з уже наявними на ній покладеним "змійкою" тонким нагрівальним кабелем.

Нагрівальні мати ідеально підходять для теплої підлоги, так як надійність системи і простота монтажу роблять їх максимально економічними. Електричні мати легко і швидко укладаються прямо під підлогове покриття в клейову основу. Для монтажу не потрібно застосування спеціальних кріплень. Мати електричної теплої підлоги можуть бути розрізані на зручні для укладання частини, що дозволяє обігріти приміщення з будь-якого архітектурного особливістю. Так як рулонний нагрівальний мат розміщують в клейовий основі, це не впливає на підйом рівня підлоги, що важливо для приміщень з невисокими стелями.

Область застосування нагрівальних матів досить велика: від житлових приміщень будь-якої площі і форми до відкритих майданчиків, пандусів і сходів, що дозволяє запобігти їх обмерзання.

У разі самостійного монтажу електричних матів необхідно врахувати наступні фактори:

  • Укладати сітку з нагрівальними матами в один шар з міркувань Правил протипожежної безпеки.
  • Укладати електричні мати на вільну поверхню від великогабаритних меблів і побутової техніки.
  • Необхідно дотримати відстань між стінами і нагрівальними елементами матів - не менше 50 мм.

Виконання цих нехитрих правил дозволить вашим електричним матів для теплої підлоги служити вам довгі роки .

Оскільки ми працюємо тільки з самими надійними партнерами в області виробництва гріючих матів, в інтернет-магазині Ecozone ви знайдете нагрівальні мати таких компаній як devi, hemstedt і nexans, що заслужили свою репутацію на міжнародних ринках обігрівального обладнання. А ціна на дані нагрівальні мати робить їх доступними для людей з будь-яким рівнем достатку.

Для того, щоб правильно зробити вибір і купити нагрівальний мат для теплої підлоги, зверніться до нас в магазин Ecozone по телефону: 0969346026 або зробіть замовлення на сайті.

Часто задаванні питання про нагрівальні мати

 Які нагрівальні мати преміум сегмента?

Преміальними товарами з даній категорії є:

 Чи надається знижка на нагрівальні мати?

На сайті розміщені товари зі знижками, в спеціальних категоріях

✅ Як отримати безкоштовну доставку нагрівальних матів?

Нагрівальні мати, як правило доставляються безкоштовно по Києву при замовленні від 3000 грн, та по Україні від 3000 грн з оплатою онлайн чи на розрахунковий рахунок підприємства.

⬇️ Чому варто купити нагрівальні мати у нас?

Ми вже більше 10 років займаємося сферою опалення. Ми експерти в електричних підлогах. Грамотно проконсультуємо, підберемо правильно материалы. Безкоштовна доставка та подарунки до замовлення.