Сенсорні терморегулятори

Знайдено: 1 - 15 серед 15 товарів

Сенсорний терморегулятор для теплої підлоги

Відмінним варіантом електронного терморегулятора теплої підлоги є сенсорний регулятор. В інтернет-магазині опалювальної техніки і сантехніки - Ecozone ви зможете купити сенсорний терморегулятор для теплої підлоги за оптимальною ціною.

Сенсорний терморегулятор має сенсорне управління, він більш зручний у використанні на відміну від терморегуляторів зі звичайними ручками, коліщатками або кнопками: не потрібно нічого перемикати і крутити - досить просто доторкнутися до спеціальних областях на панелі управління. У даного пристрою на поверхні немає ніяких виступів, що гарантує максимально тривалу роботу без ризиків механічних поломок, а також відсутні як такі щілини, куди може забитися бруд і шкоди Вашому пристрою. Терморегулятор має сучасний стильний вигляд і інтерфейс управління, зручний великий і чутливий екран з необхідною інформацією. На сенсорному екранах відображається поточна і встановлена температура, режим роботи і графік.

⚠️ Серед переваг регуляторів з сенсорним управлінням можна виділити:

  • ✔️ просте управління дотиком пальця
  • ✔️ легка і ефективна очистка поверхні
  • ✔️ швидке, зрозуміле і зручне зміна налаштувань
  • ✔️ стильний зовнішній вигляд

Терморегулятор з сенсорним управлінням має зручне управління і виглядає по-справжньому стильно, прекрасно вписуючись в інтер'єр сучасного будинку.

➡️Купити терморегулятор з сенсорним управлінням ви можете в магазині Ecozone за найкращою ціною.

Телефонуйте нам по телефону: 0969346026 або оформляйте замовлення онлайн.сенсорні терморегулятори