Електрична тепла підлога

☑️ Тепла електрична підлога - краща система опалення!

Як приємно відчувати ногами теплу підлогу, що дає приємне відчуття затишку. Електрична тепла підлога - це комфорт для ваших ніг, це комфортна температура будинку, яку можна ще і регулювати, це зручність в побутовому плані - м'яка і ощадна сушка взуття.

Сьогодні все більше людей цікавляться електрообігрівом підлоги. Це одна з найбільш затребуваних послуг. Тепер і у Вас є унікальна можливість купити теплу підлогу в Києві, в інтернет-магазині опалення та сантехніки- Ecozone. Тут Вам запропонують великий вибір різних варіантів за прийнятними цінами і допоможуть підібрати підходящий саме вам. Але для того, щоб зробити правильний вибір, необхідно розібратися в тому які підлоги з підігрівом існують і в чому їх відмінності.

❓ Що таке підлога з підігрівом

Сьогодні це один з найбільш комфортних способів системи обігріву приміщення. Тепла підлога створює в будь-якому приміщенні оптимальний мікроклімат. По суті - це опалювальна система, яка обігріває приміщення за рахунок нагріву розташованих в підлозі спеціальних нагрівальних елементів. Їх монтаж здійснюється прямо під підлогове покриття, а в основі принципу роботи лежить перетворення електроенергії в теплову енергію.

Комплект теплої підлоги включає в себе:

 • нагрівальний елемент;
 • терморегулятор;
 • термодатчик.

❗ Види електричних підлог з підігрівом

Існує чотири основні різновиди:

  • нагрівальні кабелі
  • нагрівальні мати
  • інфракрасні плівки
  • алюмініеві мати

1️⃣ Нагрівальні кабелі

Нагрівальний кабель

Як нагрівальний елемент в даному випадку виступає кабель, який зовні нагадує звичайний кабель. Це основа будь-якої системи електричного опалення підлог. При проходженні через нього електрики, він нагрівається. Регулювання здійснюється за допомогою терморегулятора. Сам нагрівальний кабель може бути як одножильним, так і двожильним. Одножильний кабель укладається так, щоб обидва його кінця перебували близько один від одного для підключення їх до електромережі. Двожильний нагрівальний кабель укладається довільно, так як в цьому випадку електроенергія подається на один з кінців кабелю.

2️⃣ Нагрівальні мати

нагрівальні мати

Цей різновид є вдосконаленою конструкцією кабельних пристроїв і являє собою пристрій обігріву кабелями, укладеними з рівномірним кроком на полімерній сітці у вигляді змійки. Тут застосовують як одножильні, так і двожильні види кабелю. Обігрівальні мати істотно спрощують монтаж теплої підлоги

3️⃣ Інфракрасні плівки

інфракрасна плівка

В основі їх роботи лежить нагрів підлоги інфрачервоними променями. Їх випромінюють особливі провідники при пропущенні через них електрики. Гріються тільки предмети, на які спрямовані інфрачервоні промені. При цьому повітря, через який промені проходять, не нагрівається. По суті це двошарова плівка з розміщеними всередині карбоновими нагрівачами, виконаними у вигляді плоских смуг. Інфрачервона плівкова система зручно монтується, так як дуже компактна.

4️⃣Алюмінієві мати

алюминиевый мат

Являють собой тонкий нагрівальний алюмінійовий мат. Зручній у використанні, по технології сухого монтажу під ламінат та інші види покриттів. Переваги не потребує укладки стяжки, рівномірний прогрів, зручність монтажу.

Види підлогових покриттів, придатних для комплекту теплої підлоги

Після того, як ви визначилися з видом теплої підлоги, необхідно визначити яке підлогове покриття вибрати. Тепла електропідлога найкраще буде працювати з матеріалом, здатним рівномірно нагріватися і віддавати тепло, тобто володіти оптимальною теплоємністю і тепловіддачею. Так само важливо щоб підлогове покриття було міцним і легко очищається.

Ідеальний варіант: щільні керамічні або кам'яні матеріали - камінь, керамограніт, керамічна плитка,

Хороший варіант: лінолеум без основи, ламінат, паркет, паркетна дошка.

Не найкращий, але допустимий варіант: килимове покриття або будь-які матеріали на гумовій основі, коркове покриття.

⚠️ На що необхідно звернути увагу при монтажі теплої підлоги

Якщо ви вже прийняли рішення про монтаж теплої електричної підлоги, необхідно звернути увагу на кілька важливих нюансів.

 • Де ви плануєте монтаж. У деяких приміщеннях можлива підвищена вологість, як наприклад, у ванній кімнаті або низька температура, як наприклад, при вході в будинок.
 • Чи будете ви використовувати теплу підлогу в якості основного джерела тепла або додаткового до загальної системи опалення.
 • Для забезпечення роботи електричної підлоги необхідне джерело живлення електроенергією в 220В.
 • Зручне місце розташування керуючої системи підігріву підлоги, тобто розташування терморегулятора в доступному місці.
 • Інтер'єрне відповідність концепції вашого житла, тобто вид підлогового покриття.

Щоб остаточно переконати вас у правильності вибору звертаємо вашу увагу на основні переваги теплої електричної підлоги з підігрівом

➕ Переваги теплої підлоги

 • Можливість застосування в приміщеннях будь-якого призначення і будь-якого розміру
 • Можливість використання майже з будь-яким видом підлогового покриття
 • Можливість використання як в якості основного, так і в якості додаткового джерела опалення
 • Рівномірний розподіл тепла по всій поверхні приміщення і по його висоті
 • Естетичний зовнішній вигляд, так як через особливості монтажу, внутрішні елементи системи заховані всередині зовнішніх елементів системи
 • Наявність терморегулятора дозволяє встановлювати комфортну температуру, а наявність в деяких комплектах теплої підлоги таймера, робити це ще і в певний час
 • Ергономічність. Комплект теплої підлоги не займає місця в приміщенні
 • Недорога вартість і простота монтажу
 • При правильному використанні системи - довговічність експлуатації
 • Невисока ціна на теплу підлогу - буде приємним доповненням
 • Безпека і комфорт експлуатації

✅ Сьогодні електрична тепла підлога набула найширшого розповсюдження і заслужили популярність серед як професіоналів в галузі будівництва та оздоблення, як і серед звичайних людей. У приміщенні з теплою підлогою ви завжди будете почувати себе затишно і комфортно. Фахівці магазину Екозон в Києві готові подбати про вас і здивувати приємною ціною на електричну підлогу. Звернувшись до нас, ви зможете недорого купити теплу підлогу з терморегулятором і термодатчиком і назавжди забути про холод і вирішувати навіть дітям бігати будинку босоніж.

➡️ Електричний підлога з підігрівом в Інтернет-магазині опалення та сантехніки - Ecozone

Довірте тепло вашого будинку професіоналам!

Тепла підлога

Часто задавані питання про електричні теплі підлоги

☘ Пропонуються знижки електричну теплу підлогу?

На сайті разміщені товари зі знижками, а також всі акції та знижка розміщені в спеціальному розділі

✅ Як отримати безкоштовну доставку електричної теплої підлоги?

Електро підлоги найчастіше доставляються безкоштовно по Києву при замовленні від 3000 грн, та безкоштовно по Україні від 3000 грн з оплатой онлайн або нарозрахунковий рахунок підприємства.

⬇️ Чому варто купити електричну теплу підлогу у нас?

Ми вже більше 10 років займаємося сферою опалення. Ми експерти в електричних підлогах. Грамотно проконсультуємо, підберемо правильно материалы. Безкоштовна доставка та подарунки до замовлення.