Нагрівальні кабелі для теплої підлоги

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів
Бренд: Grand Meyer
Ціна
7 938грн.
Бренд: BVF Heating
Ціна
2 024грн.
Бренд: Devi
Ціна
8 347грн.
Бренд: Veria
Ціна
1 843грн.
Бренд: Devi
Ціна
2 418грн.
Бренд: Devi
Ціна
2 366грн.
Бренд: Nexans
Ціна
2 316грн.
Бренд: Profi Therm
Ціна
1 536грн.
Бренд: Nexans
Ціна
2 523грн.
Бренд: Schwarz
Ціна
4 695грн.
Бренд: Nexans
Ціна
5 073грн.
Бренд: HeatTech
Ціна
2 321грн.

✅ Нагрівальний кабель для систем опалення та теплої підлоги

Якщо ви перебуваєте на цій сторінці, значить ви серйозно стурбовані проблемою забезпечення теплом вашого будинку або будинку вашого замовника, якщо ви професіонал у галузі будівництва і ремонту. Ви потрапили в точку: в інтернет-магазині опалення та сантехніки - Ecozone вам допоможуть вибрати і купити кабель для теплої підлоги за відповідною ціною відповідно до свого бюджету.

Щоб було простіше зробити правильний вибір, давайте розберемося в видах нагрівального кабелю для підлоги .

нагрівальний кабель

Користуються популярністю кабельні теплі підлоги поширені завдяки своїй надійності, ефективності і довговічності. Принцип дії дуже простий і заснований на перетворенні електричної енергії в теплову. Нагрівальним елементом теплої підлоги є кабель, покритий спеціальною тефлоновою або поліетиленовою ізоляцією.

Існує кілька видів нагрівальних кабелів для теплої підлоги:

  • Резистивний
  • Саморегулюючий

Їх відмінністю є те, що резистивний кабель потребує додаткового обладнання: терморегулятор і термодатчик. Саморегулюється, як це видно з назви, додаткове устаткування не потрібне.

Також існують:

  • Одножильний
  • Двожильний

У одножильного кабелю магнітне поле є, а у двожильного воно відсутнє. Одножильний нагрівальний кабель зазвичай використовують в невеликих, частіше промислових приміщеннях. Для житлових приміщень і приміщень, що вимагають більш якісного обігріву, використовують двожильний кабель. Також в силу своїх конструктивних особливостей, двожильний кабель укладати простіше і швидше, тому частіше, вибір робиться саме на його користь. Однак обидва варіанти надійні і довговічні.

Перш ніж вибрати нагрівальний кабель для теплої підлоги, потрібно визначитися під яке підлогове покриття ви плануєте його укладати і яка площа вашого приміщення.

Від площі, яка підлягає обігріву, залежить необхідна довжина нагрівального кабелю, відповідно і ціна на теплу підлогу в цілому. Оскільки не завжди на упаковці кабелю написана дана характеристика, то кабель слід підбирати з розрахунку 100-150 Вт на 1 кв.м. житлового приміщення.

Так само важливо звернути увагу на внутрішню ізоляцію кабелю. Зазвичай це якийсь із варіантів:

  • суцільний екран з фольги
  • особлива дротяна оплетка, яка захищає від електромагнітного випромінювання і забезпечує заземлення.

Ізоляція завжди покрита захисною оболонкою частіше з ПВХ, забезпечуючи кабелю, що гріє додаткову механічну міцність і герметичність. Це є показником надійності вашої системи.

нагрівальний кабель

Нагрівальні кабелі - головний елемент електричного теплого статі. Від правильності його укладання та особливостей конструкції залежить ефективність обігріву поверхні.

Щоб правильно вибрати і купити нагрівальний кабель для теплої підлоги, вам потрібно просто замовити по телефону 0969346026 у менеджера магазина Ecozone або оформити замовлення на сайті інтернет магазину.

Часто задаванні питання про нагрівальні кабелі

 Які нагрівальні кабелі преміум сегмента?

 Чи надається знижка на нагрівальні кабелі?

На сайті розміщені товари зі знижками, в спеціальних категоріях

✅ Як отримати безкоштовну доставку нагрівальних кабелів?

Нагрівальні кабелі, як правило доставляються безкоштовно по Києву при замовленні від 3000 грн, та по Україні від 3000 грн з оплатою онлайн чи на розрахунковий рахунок підприємства.

⬇️ Чому варто купити нагрівальні кабелі у нас?

Ми вже більше 10 років займаємося сферою опалення. Ми експерти в електричних підлогах. Грамотно проконсультуємо, підберемо правильно материалы. Безкоштовна доставка та подарунки до замовлення.